Sayın kullanıcı, Spfinans.com sitemizde gezinmeye başlamadan önce kullanım koşulları sözleşmemize dikkatlice göz atmanız önemlidir. Siteye erişim süresince ve sonrasında bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır ve şartlara uymanız gerekir. Kullanım koşullarımızı kabul kararınız tamamen sizin özgür iradenize bağlıdır. Şayet kullanım koşullarımızı kabul etmemeyi tercih ederseniz, lütfen sitemizi kapatarak erişiminizi sonlandırınız. Sitemizde gezinmeye devam ettiğiniz sürece metnin tamamının kabul edildiği varsayılacaktır.

Spfinans.com web adresi Spfinans (admin, spehlivan) kullanıcıları tarafından yönetilmekte olup, metnin kalan kısmında Spfinans olarak anılacaktır. Kullanıcılar (admin, spehlivan) hakkında bilgilere yazar profili üzerinden ulaşabilir veya iletisim@spfinans.com üzerinden talep edebilirsiniz. Sitemizde yer alan Kullanım Koşulları yayınlandığı tarihten itibaren geçerlidir. Kullanım Koşulları üzerinde değişiklik yapma hakkı tek taraflı olarak Spfinans’e aittir. Tüm kullanıcılar Kullanım Koşulları metninin tamamını kabul etmiş sayılır.

Gizlilik

Gizlilik ve Kişisel Verilerle ilgili olarak bilgiler ayrı bir sayfamızda bulunmaktadır. Gizlilik Politikası linkine tıklayarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Kapsamı

Sunulan hizmetler yasalara uymak şartıyla tamamen serbest olarak belirlenmektedir. Yapılan değişiklikler web sitemizde yayınlandıktan itibaren yürürlüğe girmiş sayılmaktadır.

Telif Hakları

Spfinans.com’da metin, kodlar, görseller ve grafikler, ses dosyaları, MS Word, Excel vb. dosyalar paylaşılmaktadır. Bu öğeler içerik olarak anılmaktadır. İçeriklerin sahibi Spfinans olup, sahibi olunmayan içeriklerde kaynak belirtilmekte ve izin alınarak kullanılmaktadır. Spfinans’e ait olan içeriklerin tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmadan sitenin kopyalanması, çoğaltılması vb. Spfinans.com ve Spfinans’e zarar verecek durum ve davranışlar yasaktır.

Genel Hükümler

Kullanıcılar Spfinans.com’u hukuka uygun ve şahsi amaçları için kullanır. Üçüncü kişilerin haklarına zarar vermemeyi ve faaliyette bulunmamayı taahhüt eder. Spfinans.com’da yapılan eylemlerden ve işlemlerden ötürü hukuki ceza ve sorumluluklar kullanıcıların kendilerine aittir. Bu tarz durumlarda yaşanacak hukuki süreçlerden kullanıcıların kendileri sorumludur. Doğacak zararlardan ve mağduriyetlerden Spfinans.com’un doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Spfinans.com da paylaşılan içeriklerde güncellik ve doğruluk için büyük çaba sarfetmekteyiz. Ancak bu çabamız güncel hayat akışında gelen değişikliklerin gerisinde kalabilir. Ayrıca içeriklerimiz zaman zaman hukuk kurallarına uygun şekilde yazarların kişisel yorum ve tahminlerini içerebilir. Bu nedenle içeriklerde farklılıklarla karşılaşmanız muhtemeldir. Bu durumlarda, site içerisinde yer alan içeriklerin doğruluğu, güncelliği ile ilgili hiçbir zaman açık veya zımni olmak üzere garanti verilmemekte ve tarafımızdan bir taahhüt içermemektedir.

Spfinans.com sitesinde yer alan içeriklerde diğer web sitelerine ait materyal ve içeriklerle karşılanabilir. Bu içerik ve materyaller daha iyi bir hizmet amacıyla yer alır. Bu içerik ve materyallerden doğacak hukuki sonuçlardan Spfinans.com sorumlu değildir. Ayrıca diğer web siteleri, uygulamalar ve çeşitli araçlara köprü linkler (hyperlink) verilebilir. Sitemiz bu köprü linklere işlevsellik olarak yönlendirme sağlar. Yönlendirilen site, uygulama ve araçlarla ilgili hiçbir sorumluluğu kabul etmemekteyiz.

Spfinans.com virüs ve kötü niyetli yazılımlara karşı güvenlik için titiz olarak çalışma yapmakta ve çeşitli antivirüs vb. araçları kullanmaktadır. Ancak verilen çaba teknolojinin ve virüs teknolojisinin altyapısın da gün geçtikçe gelişmesi sebebiyle geride kalabilir. Bu nedenle indirilen ve kullanılan verilere karşı gerekli önlemleri almak kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü niyetli yazılımlar, kodlar ve materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluğumuz bulunmamakta ve kabul edilmemektedir.

Spfinans.com her zaman kullanıcıya en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Ancak kusur ve hata olmayacağının garantisini veremez. Bu nedenle siteye erişim, hizmet devamı gibi konuların sonlandırılması Spfinans.com’un kendi kararlarına aittir. Bu tarz erişimin kapatılması hususunda önceden bildirmeksizin erişimizi sonlandırabiliriz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Spfinans.com kullanımından doğacak zarar ve mağduriyetlere karşı sorumluluğumuz kasıt ve ağır ihmal ile sınırlıdır. Sözleşme ihlalinden doğabilecek zararlarda, tazminat talebi, öngörülebilir hasarlarla sınırlıdır. Kulanım Koşullarında belirtilen sorumluluk sınırlandırması insan hayatına, fiziki (bedeni) yaralanmaya ve bir kişinin sağlığına gelebilecek zarar ve mağduriyet durumlarında geçerli değildir. Hukuk Kurallarında yer alan mücbir durumlarda gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı herhangi bir tazminat yükümlülüğümüz doğmayacaktır.

Uyuşmazlık Çözümü: Sitemizde yer alan sözleşmenin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanacak ve Adana Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.